fbpx

מציאת החלל המשרדי המושלם: מדריך לעסקים

ראשי » מציאת החלל המשרדי המושלם: מדריך לעסקים

מחפשים אחר משרדים למכירה או להשכרה? במדריך שלפניכם תוכלו למצוא את כל הטיפים החשובים למציאת חלל משרדי המותאם לכל צרכי העבודה המשרדית הנחוצה לכם.

בחירת החלל המשרדי המושלם ביותר עבורכם, היא משימה מאתגרת המחייבת אתכם להתייחס מצד אחד לכל צרכי העבודה המשרדית הנחוצה לכם, ומצדי שני, לכל ההיבטים הנלווים למיקומו של המשרד. על מנת לסייע גם לכם לבחור את החלל המשרדי המושלם, ריכזנו עבורכם מספר טיפים חשובים אשר יסייעו לכם למצוא את המשרד המושלם עבורכם מבלי להתפשר על אף פרמטר כזה או אחר לאורך כל הדרך.

הגדרת צרכי העבודה המשרדית הנחוצה לכם

על מנת למצוא את החלל המשרדי המושלם ביותר עבורכם, אנו ממליצים לכם להגדיר את צרכי העבודה המשרדית הנחוצה לכם, ובהתאם לכך, להגדיר את גודל השטח הנחוץ לכם. באופן זה, תוכלו לייעל את תהליך החיפוש אחר החלל המשרדי המושלם ולבחון את המשרדים השונים אותם תראו לאורך תהליך החיפוש על פי כל צרכי העבודה אותם הגדרתם מראש.

מיקום

מיקומו של המשרד הוא אחד מהפרמטרים המרכזיים בתהליך החיפוש אחר החלל המשרדי המושלם ביותר עבורכם, וזאת לנוכח חשיבותו של המיקום על כל אחד מהגורמים המרכזיים שחשוב לקחת בחשבון, וביניהם, נגישות, קרבה למוקדי תחבורה, השירותים העסקיים המוצעים לכם באזור וכדומה. מעבר לכך, בחירת המיקום משפיעה באופן ישיר על העלויות של המשרד, בין אם מדובר בתהליך של השכרת משרדים ובין אם מדובר בתהליכי רכישה של משרדים לשימוש עצמי. כאשר אתם בוחרים את המשרד על פי מיקומו, חשוב להתייחס גם למוניטין העסקי של האזור הספציפי בו אתם בוחרים למקם את המשרד שלכם.

גודל השטח ופריסה

גודלו של החלל המשרדי ואופן הפריסה של המשרד, חייבים להיות מותאמים בצורה הטובה ביותר לכל צרכי העבודה המשרדית הנחוצה לכם ולכל תכוניות הצמיחה העתידית של בית העסק. כפועל יוצא מכך, חשוב להתייחס לאופן פריסת שטח המשרד, מספר חללי העבודה הקיימים בו וכדומה.

תשתיות

על מנת לתמוך בכל צרכי העבודה המשרדית הנחוצה לכם, כל חלל משרדי חייב לכלול תשתיות בסיסיות של חשמל, אספקת מים ותשתיות אינטרנט. מעבר לכך, חשוב להתייחס לתשתיות נלוות כגון: מעלית, מקומות חנייה לעובדי המשרד, מחסן במידת הצורך ותשתיות נוספות הנחוצות לכם על מנת לייעל את העבודה המשרדית הנחוצה לכם על הצד הטוב ביותר.

חניה וקרבה למוקדי תחבורה ציבורית

היבט מרכזי נוסף בתהליך החיפוש אחר החלל המשרדי המושלם עבורכם, קשור למספר מקומות החניה המצויים בקרבת המשרד וקרבתו של המשרד למוקדי תחבורה ציבורית. היבט זה נועד לאפשר גישה נוחה ומהירה למשרד, ואין זה משנה אם מדובר במשרד מקבל קהל או משרד בו מועסקים מספר כזה או אחר של עובדים. בשני המקרים, חשוב לדאוג לכך שהמשרד שלכם יהיה בעל נגישות מקסימאלית.

אמצעי אבטחה ובטיחות

נושא הבטיחות והאבטחה חייב להיות בראש סדר העדיפויות שלכם כאשר אתם מחפשים אחר משרד להשכרה/למכירה. לצורך כך, חשוב להתייחס לכל אמצעי האבטחה והמיגון המוצעים לכם בחלל המשרד, לרבות, מערכות אזעקה, תשתית מובנית להתקנת מצלמות אבטחה ובקרות כניסה וכדומה. בנוסף, חשוב להתייחס להיבט הבטיחותי ולוודא שמדובר בחלל עבודה נוח ובטוח לעבודה יומיומית.

עלויות נלוות

השכרה או רכישה של חלל עבודה משרדי כזה או אחר, חייבת להיעשות בהתאם למסגרת התקציב העומדת לרשותכם, ולכן, חשוב לבחון את תנאי השכירות/רכישה ואת כל העלויות הנלוות לאורך כל תקופת ההחזקה שלכם בנכס. ההוצאות הנלוות של משרדים להשכרה או משרדים למכירה בתל אביב או בכל עיר מגורים אחרת, כוללות בין היתר דמי ארנונה לרשות המקומית לצד דמי תחזוקה לחברת האחזקה של המבנה בו בחרתם לשכור/לרכוש חלל עבודה משרדי. היכרות מוקדמת עם כל ההוצאות הנלוות להשכרת/רכישת המשרד, תאפשר לכם לבנות מסגרת תקציב תקופתית ובתוך כך תוכלו להימנע מהפתעות תקציביות לאורך הדרך העסקית שלכם. בשלב בחינת העלויות יש להתייחס גם לצרכי השיפוץ הנחוצים לכם לפני תחילת השימוש בחלל המשרדי, ולכן, חשוב לבחון את עלויות השיפוץ ו/או עבודות עיצוב הפנים הנחוצות לכם.

בחירת חללי עבודה משרדים בהתאם לאופי וסוג העבודה המשרדית

שיקול מרכזי נוסף בכל תהליך בחירת משרדים למכירה או להשכרה, מתייחס באופן ישיר לאופי וסוג העבודה המשרדית הנחוצה לכם, והדבר בא לידי ביטוי בהבנה מעמיקה של צרכי העבודה המשרדית הנחוצה לכם. הצרכים היומיומיים של חברות הייטק שונות מהצרכים היומיומיים של משרדי עריכת דין ומשרדיהם של בעלי מקצועות חופשיים נוספים. בנקודה זו, חשוב להתייחס גם לצרכי העבודה המיידיים הנחוצים לכם וגם לצרכי העבודה העתידיים לאחר שתובילו את המשרד לצמיחה עסקית.

מציאת החלל המשרדי המושלם – איך וכיצד?

אחת מהדרכים המומלצות ביותר לצרכי מציאת החלל המשרדי המושל ביותר עבורכם היא במסגרת פנייה יזומה למשרד לתיווך נדל"ן מסחרי הפועל באזור הגיאוגרפי הרלוונטי לכם לצרכי תפעול המשרד. באופן זה, תוכלו להיחשף למגוון רחב של משרדים להשכרה בחולון או בכל עיר אחרת בה אתם מחפשים אחר החלל המשרדי המושלם עבורכם, לבחון את החלופות השונות המוצעות לכם ולבחור את המקום האידיאלי ביותר עבורכם. כמו כן, חשוב לציין שהפנייה המוקדמת לאנשי מקצוע בתחום תיווך נדל"ן מסחרי, תאפשר לכם לבחון את כל ההיבטים הנחוצים לכם לצורך מציאת המקום האידיאלי ביותר עבורכם, ובתוך כך, לקצר את תהליך החיפוש ולמצוא את המשרד המושלם בהתאם למסגרת התקציב אותו תגדירו מראש.

אם גם אתם מחפשים אחר משרדים בתוך בניין משרדים למכירה או אחר משרדים להשכרה באזור המרכז, אנו ממליצים לכם להיוועץ עם מומחי נדל"ן בתחום הנדל"ן המסחרי ולבחון את החלופות השונות המוצעות לכם על ידם.

רוצים לקבל שרותי תיווך / ייעוץ בנושא נדל"ן מסחרי ?

פנו אלינו ונשמח להפוך עולמות גם בשבילכם !