fbpx

שיווק נדל"ן – מה חשוב לדעת ואיזה משווק נדל"ן כדאי לבחור?

ראשי » שיווק נדל"ן – מה חשוב לדעת ואיזה משווק נדל"ן כדאי לבחור?

בעידן השיווקי הדינמי של היום, על מנת להצליח לרכוש ולמכור נכסי נדל"ן, יש לבצע פעולות שיווקיות חכמות ומהירות, וזאת על מנת לקבל את התוצאות הטובות והמדויקות ביותר. בכתבה הבאה נסקור את היתרונות של פעולות שיווקיות בתחום הנדל"ן, ומה חשוב לדעת כשבוחרים משווק נדל"ן לליווי שיווק הפרוייקט או הנכס שלכם.

ראשית, בואו נבין מה היתרונות של פעולות שיווקיות מהירות וחכמות?

פעולות שיווקיות מהירות, נכונות ומדויקות, ע"י גורם מקצועי ובעל ניסיון של שנים בתחום שיווק פרוייקטים ונדל"ן, מביאות ליתרונות רבים ליזמים ולקבלנים: חסכון בזמן וכסף, עמידה ביעדים ובתקציב, מיקסום הרווחים, שקט נפשי למנהלי הפירמה- וכמובן, לקוחות מרוצים.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים משווק נדל"ן?

יש מספר כללי אצבע שחשוב לשים אליהם דגש לפני שבוחרים משרד שיווק:

בדקו את המעטפת השיווקית שהמשווק מעניק לכם, הניסיון והידע המקצועי של משווק הנדל"ן, ההמלצות וניסיון מוכח בשיווק פרויקטים דומים. בנוסף, חשוב לבדוק האם הוא מעודכן בפלטפורמות השיווקיות החדשות, שמתעדכנות ללא הרף במהלך השנים.

אין ספק, כי אחת מהחברות המובילות בתחום שיווק הנדל"ן, הינה חברת אור זיו נכסים בע"מ. החברה מתמחה בתיווך נדל"ן מסחרי במגוון תחומים כגון: לוגיסטיקה, משרדים, מסחר, תעשייה, אחסנה, מגרשים ושיווק פרויקטים (מסחריים). אז אילו יתרונות מעניקה לכם חברת אור זיו- נכסים בע"מ בשיווק פרויקטים:

ניסיון ומוניטין

חברת אור זיו- נכסים בע"מ מעניקה מעטפת שיווקית מלאה מא' ועד ת' לחברות נדל"ן, לקבלנים וליזמים, המבוססת על ניסיון מקצועי עשיר ומעמיק וקשרים אישיים מול מגוון גורמים מובילים בענף הנדל"ן כגון: עורכי דין, שמאים, אדריכלים, משרדי פרסום, בנקים, מעצבי פנים, בעלי מקצוע ועוד…

הצלחות מוכחות בשטח

במהלך השנים צברה חברת אור זיו נכסים בע"מ, ניסיון רב בשיווק בלעדי של פרויקטים בשירותי Outsourcing עבור חברות נדל"ן מובילות כגון: חברות דלק נדל"ן ואינטרגאמא "בפרוייקט גראנד נטר", בית שוהם פ"ת של חברת דמרי, פרוייקט קידמת הייטק בהוד השרון (ליזם פרטי), קריית המדע של חברת ישראלום בפ"ת, פרוייקט מרכז אלכסנדרה/יכין של חברת יכין חקל בא.ת נתניה דרום (בניני משרדים) בשטח של כ- 15,000 מ"ר, פרוייקט שער העיר חולון עבור חברת גן השקמים וזאב רוטמן ועוד…

בנוסף, מאחורי חברת אור זיו  נכסים בע"מ רקורד מרשים בשיווק של מאות אלפי מטרים של נכסים.

שיווק בכל מקום על המפה

הפרויקטים שחברת אור זיו נכסים בע"מ שיווקה לאורך השנים, משלבים שטחי משרדים ומסחר באזורים רבים, כגון: פ"ת, הוד השרון, כפר נטר, פולג נתניה, חולון וראשל"צ.

תהליך שיווקי מקיף

התהליך השיווקי והפרסומי של חברת אור זיו נכסים בע"מ  כולל הצגת סקרי שוק של סביבת הפרויקט והמתחרים, קהל היעד, דרכי פעולה, ליווי כל שלבי הפרסום בעיתונות / בדיגיטלי וברשתות החברתיות, מיתוג הפרויקט והפקת קטלוגים.

פתרון מקיף ליזמים ולחברות

חברת אור זיו נכסים בע"מ מעניקה מענה והכוונה מקיפים לחברות ויזמים, החל מהשלב הראשוני של תכנון הפרויקט ( נקודה קריטית להצלחת שיווק הפרויקט), ועד לשלב בו הפרויקט מאוכלס.

זכרו- זו לא חוכמה רק לבנות פרויקט, החוכמה היא לבנות אותו נכון וביעילות על מנת לשווקו במהירות, ובכך להפיק את המיטב ולמקסם את הרווחים והתוצאות עבור היזם.

פתרון מקיף לרוכשים ושוכרים

צוות חברת אור זיו נכסים בע"מ מלווה את הלקוח, הרוכש (הפוטנציאלי) והעסקה מא'-ועד ת', החל מהטלפון הראשון, דרך כל שלבי המו"מ ועד להשלמת העסקה (חתימת חוזה), אכלוס הדיירים בנכס ואף לאחר מכן.

דינמיות ויצירתיות

בעולם מתפתח ומשתנה שלא נח לרגע, חשוב תמיד להיות עם יד על הדופק. אנו באור זיו נכסים בע"מ, יודעים לעשות שימוש באפיקי השיווק החדשניים בפלטפורמות השונות, תוך התאמה אופטימלית למערך השיווק של היזם, שמירה על תקציב הפרסום ועמידה ביעדים. השילוב של הידע המעמיק שלנו, לצד לימוד כלים שיווקיים חדשים, הם אלה המאפשרים לנו להישאר בחוד החנית של שוק הנדל"ן , ולהעניק את השירות האיכותי ביותר ללקוחותינו.

מחפשים משווק נדל"ן מסחרי לפרוייקט שלכם, נכס או מגרש ?

פנו אלינו ונשמח להפוך עולמות גם בשבילכם !